Slovo

Zaradi neljubih dogodkov takoj po letošnji veliki noči, ko sem bil napaden, in potem zaradi vseh zapletov na sodišču in po medijih, ki so temu sledili, sem se po posvetovanju z g. nadškofom, in tudi po osebnem premisleku, odpovedal župniji Stari trg in Babno Polje. To sem storil s težkim srcem. Zavedam se, da se v današnjih časih, ko se toliko blati Cerkev in duhovnike, lahko kaj hitro zgodi, da bi župnija ostala sredi leta brez duhovnika. Tega si res ne želim. Prosim, če mi oprostite to mojo odločitev, da odidem iz Loške doline. Verjamem, da boste skupaj z novim župnikom Blažem še naprej hodili po poti za Gospodom.

Bogu hvala za šest prelepih let med vami. Upam, da sem mogel biti vsaj malo vaš duhovnik. Pogrešal vas bom. Molil bom za vas, vi pa, prosim, zame.

Zbogom.
župnik Boštjan

Ob ponedeljkih od 10.00h—12.00h ter vsak dan po večerni sv. maši v Starem trgu.