Oratorij 2019

Hvala vsem, ki ste podprli letošnji poletni oratorij. Še posebno hvala Občini Loška dolina, OŠ HJH Stari trg, PGD Iga vas in Stari trg, ter vsem, ki ste prinesli pecivo ali nudili fizično pomoč! Kot vidite, smo se imeli zelo lepo. Spoznali smo življenje Petra Klepca ter spoznavali njegovo pravo moč. Peter se ni ponašal z izredno fizično močjo, ki jo je prejel kot dar. V življenju je odkril moč prošnje in moč odpuščanja. S svojo močjo je znal nuditi drugim pomoč. Z močjo spoznanja je odkril resnico ter na koncu izkusil veselje moči svetega zakona, kar je njegovo življenje razveselilo in izpolnilo.

Ob ponedeljkih med 10.00h in 12.00h

ter vsak dan po sveti maši v Starem trgu.

V času solskih počitnic so uradne ure samo po sveti maši.

031 771 113 - župnijski upravitelj

Blaž Dobravec