Skavtske obljube

Skavti iz LD1 smo v vikendu od 17. - 19. 5. v svoje vrste sprejeli nove člane. Kljub deževnemu vremenu smo se preselili v savano, natančneje na goro ponosa, kjer levji kralj Mufasa razglasi nove člane levjega krdela. Z njim ter drugimi modrimi člani krdela smo se odpravili v iskanje recepta za čarobno omakico, ki simbolizira skavtske vrednote in zakone. Po uspešni sestavi recepta in pravilnem kombiniranju sestavin smo med nedeljsko sveto mašo sprejeli 12 novih volčičev, 8 novih izvidnikov in 2 vodnici. Seveda pa nismo izpustili nobene skavtske tradicije, od obveznih makaronov, nočne straže in zabavnih večerov, preizkusili pa smo tudi dobrote iz podpeke.

Besedilo in foto: Mirjam Kvaternik

Ob ponedeljkih od 10.00h—12.00h ter vsak dan po večerni sv. maši v Starem trgu.

V času šolskih počitnic so uradne ure samo po maši.

031 771 113 - župnijski upravitelj

Blaž Dobravec