Trikraljevska akcija 2019

Našli bodo vrata naša; našli slogo, srečo, mir, darove pa odnesli drugim, kjer v družini je špetir.

Nestrpno smo pričakali svete tri kralje. Približno 70 otrok se je odločilo, da bodo v okviru trikraljevske akcije med ljudi prinesli mir in blagoslov, kot so ga pred mnogimi leti Gašper, Miha in Boltežar ponesli drugim potem, ko so počastili dete Jezusa.

S pomočjo dobrih faranov smo zbirali darove, s katerimi bomo pripomogli k boljšemu življenju v revnejših predelih Afrike in drugi delov sveta.

Otroci so se kljub hladnejšim temperaturam zabavali in preživeli še en dan, ki so ga posvetili Jezusu.

Ema Avsec

Ob ponedeljkih od 10.00h—12.00h ter vsak dan po večerni sv. maši v Starem trgu.

V času šolskih počitnic so uradne ure samo po maši.