Aktualna obvestila

- Hvala Janji Mlakar, ki je skupaj z varovanci doma DEOS Cerknica izdelala čudovito butaro za cerkev.

- Ob 15.00 ste vabljeni v župnijsko cerkev na molitev križevega pota, takoj zatem ob 15.30 h pa na prejem zakramenta svete spovedi. Na voljo za spoved in pogovor bodo dekanijski duhovniki.

- Načrtovano župnijsko romanje zaradi premalo prijav odpade, vsi ki ste že vplačali prispevek, se prosim čimprej oglasite v župnišču, da vam povrnemo vplačilo.

- Veroučenci naj se v velikem tednu namesto verouka udeležijo obredov velikega tedna.

- Ministranti se prvič dobimo v četrtek ob 17.30 na vajah za obred velikega četrtka.

- V novih Naših oznanilih lahko preberete vse podrobnosti v zvezi z obhajanjem velikonočnih praznikov.

Ob ponedeljkih od 10.00h—12.00h ter vsak dan po večerni sv. maši v Starem trgu.

V času šolskih počitnic so uradne ure samo po maši.

031 771 113 - župnijski upravitelj

Blaž Dobravec