Aktualna obvestila

- PRVI PETEK za mesec JULIJ bo IZJEMOMA ta petek, 28. junija. Obiskal bom bolne in ostarele in jim prinesel sv. obhajilo na dom.

- ŽEGNANJE pri SV. PETRU V LOŽU: Na god svojega zavetnika bo soseska  Lož v soboto, 29. junija, ob 17.30h obhajala žegnanjsko sv. mašo. Vabljeni!

- V nedeljo, 30. junija ob 14.30h Prenova v Duhu organizira srečanje v Zagrebu. Predaval bo p. Smiljan Kožul. Za prevoz na srečanje se lahko prijavite pri Marinki Troha na 041 224 598.

- Molimo za letošnje novomašnike, ki jih bo gospod nadškof posvetil v soboto, 29. junija ob 9.00 h v ljubljanski stolnici.

Ob ponedeljkih od 10.00h—12.00h ter vsak dan po večerni sv. maši v Starem trgu.

V času šolskih počitnic so uradne ure samo po maši.

031 771 113 - župnijski upravitelj

Blaž Dobravec