Aktualna obvestila

-Ta teden zaradi študijske ekskurzije župnika, odpadejo vse uradne ure ter verouk v četrtek.

V nujnem primeru se obrnite na g. Antona Marklja, zagotovo ga dobite pred ali po sveti maši v Starem trgu.

-Smo v tednu molitvene osmine za edinost kristjanov, ki ga bomo zaključili v soboto na praznik spreobrnitve apostola Pavla. Pri svetih mašah med tednom bomo poslušali razmišljanja ter prosili, da bi bili med seboj čimbolj edini in povezani saj je to najlepše pričevanje naše vere.

-Umrla je Marija LEVEC iz Pudoba. Pogrebna sveta maša ter pogreb bo v sredo, 22. 1. ob 15.00h v Viševku. 7. dan za pokojno bo v sredo, 29.1. ob 18.00h v Starem trgu, 30. dan pa v petek, 21.2. ob 18.00h v Starem trgu.

Rajno priporočamo v molitev.

-ŽEGNANJE NA BLOŠKI POLICI: po godu svojega zavetnika bo soseska sv. Vincencija na Bloški Polici prihodnjo soboto, 25. januarja ob 16.30h obhajala žegnanjsko sveto mašo. Lepo vabljeni!

-NEDELJA SVETEGA PISMA: prihodnjo nedeljo, 26. januarja se posebej spominjamo knjige vseh knjig – Svetega pisma. Dnevno naj bi črpali in živeli iz tega neusahljivega in neminljivega vira modrosti in hrane za našo vero!

Ob PONEDELJKIH med 10.00h in 12.00h

ter ob ČETRTKIH med 17.00 in 17.30h

(v poletnem času med 17.00h in 18.30h)

ter VSAK DAN po sveti maši v Starem trgu.

V času solskih počitnic so uradne ure samo po sveti maši.

031 771 113 - župnijski upravitelj

Blaž Dobravec