Aktualna obvestila

- V sredo, 9. 10. 2019 ob 18.30 h ste vsi starši birmancev vabljeni na sestanek, ki bo potekal v župnijski cerkvi v Starem trgu. Prosim za zanesljivo udeležbo vsaj enega od staršev.

- MINISTRANTSKI KVIZ IN NOGOMETNI TURNIR 2019: v soboto, 12. oktobra, bo srečanje ministrantov iz dekanije Cerknica, ki ga gosti naša župnija. Program se bo začel ob 9.00 v župnijski cerkvi v Starem trgu in se nadaljeval v kaplaniji, oziroma na igrišču pri osnovni šoli.

- SKAVTI: Skavti začenjajo z novim skavtskim letom v soboto, 12. oktobra ob 15.30h. Srečanje bo v Starem trgu, zaključilo se bo z večerno sveto mašo ob 18.00 h.

- Gospe, ki po skupinah urejate župnijsko cerkev, mežnarji in ključarji podružnic se čimprej prijavite za romanje na Brezje.

Ob ponedeljkih med 10.00h in 12.00h

ter vsak dan po sveti maši v Starem trgu.

V času solskih počitnic so uradne ure samo po sveti maši.

031 771 113 - župnijski upravitelj

Blaž Dobravec