Aktualna obvestila

- v tem tednu so uradne ure samo po svetih mašah, zaradi jesenskih počitnic v tem tednu ni verouka.

- NA SLOVESNI IN ZAPOVEDAN PRAZNIK VSEH SVETIH, v petek, 1. novembra bodo sv. maše po nedeljskem redu. Popoldne se bomo zbrali k molitvi za naše pokojne in k blagoslovu grobov na pokopališčih kot je objavljeno v Naših oznanilih. Ob 18h bo molitev 3 rožnih vencev za verne rajne v obeh farnih cerkvah.

- NA VERNIH DUŠ DAN, v soboto, 2. novembra, bomo ob 18h v farni cerkvi sv. Jurija molili 3 rožne vence za vaše rajne - po namenu "OČENAŠEV". Imena vaših rajnih, za katere naj bi molil, zapišite na listek in ga v dneh pred praznikom Vseh svetih oddajte v pehar pred oltarjem. Listek si lahko vzamete pod korom. Ta dan je sveta maša za verne duše ob 16.30 tudi v Viševku.

- Prihodnjo nedeljo obhajamo zahvalno nedeljo. Popoldan ob 15h bo v Viševku sv. maša za vse žrtve vojnega in povojnega nasilja, ki jo bo daroval g. dr. Simon Onušič. Letos obeležujemo 25-letnico postavitve farnih plošč (28.8.1994), zato nas bo po maši v okviru krajšega spominskega programa pred ploščami nagovoril predsednik Nove Slovenske zaveze, g. dr. Matija Ogrin.

Ob ponedeljkih med 10.00h in 12.00h

ter vsak dan po sveti maši v Starem trgu.

V času solskih počitnic so uradne ure samo po sveti maši.

031 771 113 - župnijski upravitelj

Blaž Dobravec