Zahvala in voščilo ob Novem letu

Čeprav smo v novo leto vstopili vsak s svojimi križi in težavami, vsak s svojimi uresničenimi in neuresničenimi načrti nam vsako novo leto daje novega upanja, Bog nam po njem daje novo priložnost da se dvignemo iz svojih slabosti in zaživimo kot novi ljudje.

Naj nam Bog pomaga, da bomo to tudi zmogli. Zato bi se rada ob tej priložnosti zahvalila vam vsem za vse vaše molitve, za vaše darove s katerimi naju podpirate. Hvala vam za vse vaše dobronamerne besede, vzpodbude, želje. Hvala vam za vašo pomoč, nasmeh in dobro voljo. Hvala pa tudi vsem, ki sodelujete pri raznih skupinah v župniji in s tem sooblikujete in podarjate lepoto naši župniji. Bog vam povrni za vse!

BLAGOSLOVA IN MIRU OBILNO V LETU 2012 VAM ŽELITA

župnik Janez in kaplan Bojan

Vsak dan po večerni sveti maši v Starem trgu.