Splošna obvestila januar 2017

BABNA POLICA: pred godom svojega zavetnika bo soseska sv. Antona Puščavnika (17.1.) na Babni Polici v soboto, 14. jan. ob 16h obhajala žegnanjsko sv. mašo. Vabljeni!

BLOŠKA POLICA: pred godom svojega zavetnika bo soseska sv. Vincencija (22.1.) v soboto, 21. jan. ob 16h obhajala žengnajsko mašo. Vabljeni!

ZAKONCI: Zakonska skupina iz Nove vasi na Blokah vabi vse zakonce - mlajše in starejše - na srečanje z zakoncema Nzobandora. Srečanje bo v gasilnem domu v Novi vasi na Blokah v soboto, 28. jan 2017, ob 20. uri.

Spregovorila bosta o svojem življenju, veselju in preizkušnjah, odločitvah za otroke, življenju in smrti, o naravnem načrtovanju družine, kontracepciji in lepoti prave ljubezni, ki prinese srečo.

Lepo povabljeni prav vsi zakonci, pa tudi mladi pari, ki načrtujete skupno prihodnost!