Festival Stična mladih

V soboto, 15. septembra, bo v Stični - FESTIVAL STIČNA MLADIH. Letošnje leto prinaša veliko privlačnih posebnosti: od še boljšega programa tudi za študente in mlade v poklicih in privlačnega nabora delavnic do pričevanja spreobrnjenja gangsterja, nepozabne sv. maše in najboljšega žura pod taktirko Stična benda.

Stična mladih vedno bolj presega meje festivala, saj postaja pristna izkušnja skupnosti, enkratnosti posameznika in bližine Boga dobra popotnica ob začetku pastoralnega leta. Geslo tokratne Stične mladih "Veselite se v Gospodu zmeraj" spodbuja, da nepozabno izkušnjo mladi prenesete tudi v domačo župnijo.

Informacije najdete tudi na www.sticna.net.

Ob ponedeljkih od 10.00h—12.00h ter vsak dan po večerni sv. maši v Starem trgu.