Vsi sveti

Na praznik VSEH SVETIH 1. nov. se bomo popoldne zbrali k molitvi za vse vaše pokojne:
- ob 15h: Viševek in Podcerkev
- ob 16h: Bloška Polica in sv. Rok
- ob 18h: molitev 3 rožnih vencev za verne rajne v farni cerkvi.

Vernih duš dan

Na VERNIH DUŠ DAN, 2. novembra, ob 18h bova s kaplanom v farni cerkvi vodila molitev treh rožnih vencev za vaše rajne - po namenu "očenašev". Imena vaših rajnih, za katere naj moliva, zapišite na listek in ga v dneh pred vsemi svetimi oddajte v pehar pred oltarjem.

Popoln odpustek

Za opravljeno spoved, za obisk pokopališča in za opravljeno molitev za rajne in po namenu sv. očeta v prvih osmih dneh novembra Cerkev naklanja popolni odpustek. Vredno prejeto obhajilo darujemo lahko tudi za rajne.

Darujte v dobre namene

V spomin in blagor rajnih darujte tudi v dobre namene. Ena krizantema ali svečka manj na grobovih rajnih se ne bo poznalo. Dar za svete maše ali za potrebe naše župnije pa bo imel trajnejšo vrednost... in zaklad v nebesih.

Svečke

Pred praznikom vam bodo člani KARITAS ponudili SVEČKE KARITAS (manjša sveča, ekološko bolj prijazna), ki jih boste lahko prižgali na grobu vaših rajnih. Dar za svečko je 1,20eur, s tem darom pa boste še pomagali ljudem v stiskah.