Molitvena ura in sv. maša za duhovne poklice na Brezjah

Brezje

Molitvena ura in sv. maša bo na nedeljo, 20. januarja. Za molitev in pripravo je določena naša dekanija. Ob 15h bo v baziliki na Brezjah molitvena ura, ob 15.30h litanije in ob 16h sv. maša. Zelo lepo znamenje za našo župnijo bi bilo, če bi se vas prijavilo za romanje na Brezje za en avtobus. Prijavite se do 16. januarja v župnjišču. Odhod avtobusa bo 20. januarja ob 13h. Za duhovne poklice največ storimo, če več molimo v ta namen, če darujemo svoje telesno trpljenje za duhovniške, redovniške in misijonarske poklice in če tudi bolj pozitivno govorimo o duhovnih poklicih. Seveda so najboljša zemlja za rast duhovnih poklicev zdrave družine z večim številom otrok.