Narodno romanje bolnikov in ostarelih

Romanje v letu vere bo v soboto, 15. junija 2013. Mašo ob 10h bo vodil ljubljanski nadškof Anton STRES. Na trgu pred baziliko Marije Pomagaj se priprava na mašo s petjem in molitvijo rožnega venca začne ob 9h. Ves dan bo priložnost za spoved. Sveto maziljenje se deli po pridigi. Lahko ga prejme vsak, ki ga v letošnjem letu še ni prejel, ali pa sem mu je zdravstveno stanje poslabšalo. Za prejem sv. obhajila, če imamo smrtne grehe, ne zadostuje sv. maziljenje, moramo iti prej k sv. spovedi Vabljeni k Mariji Pomagaj! Omogočite svojim domačim udeležebo, ki si to želijo (naredimo dobro delo).

Vsak dan po večerni sveti maši v Starem trgu.