Molitveni dan za duhovne poklice na Brezjah

V soboto, 13. septembra, bo za ljubljansko nadškofijo pri Mariji Pomagaj na Brezjah molitveni dan za duhovne poklice. Naša Cerkniška dekanija je na vrsti, da oblikuje in vodi to srečanje na Brezjah. Ob 8.30h bo molitev rožnega venca, sledi molitvena ura pred Najsvetejšim. Ob 10.30h bo sv. maša ob somaševanju navzočih duhovnikov. Med sv. mašo bo sprejem dveh bogoslovcev med pripravnike za diakonsko in mašniško posvečenje. Po sv. maši bo srečanje vseh ministrantov z g. škofom.
Tudi naša župnija bo poromala na Brezje z avtobusom. Odhod avtobusa bo ob 7h iz Starega trga. Cena prevoza bo 10 eur. Za ministrante iz naše župnije zastonj. (s seboj vzamemo ministrantske obleke). Prijave sprejemamo v župnišču.

URADNE URE:

Ob ponedeljkih med

10.00 in 12.00 ter

vsak dan po sveti maši.

Ob nedeljah in praznikih ni

uradnih ur.

031 771 113 - župnik Blaž Dobravec