Zahvalna nedelja

Vse je dar, dar Boga Najvišjega. Zahvalna nedelja je priložnost, da se Bogu zahvalimo za vse dobro v tem letu: najprej za življenje in mir, ki sta največji dobrini za človeka; potem za zemljo, na kateri smo pridelali letošnje sadove; za delovno mesto in streho nad glavo - in za zdravje. Bogu smo hvaležni tudi za duhovne voditelje, ki budijo v nas upanje na večno življenje. Hvaležni smo mu za uspeh pri delu in za Božje varstvo. Na zahvalno nedeljo se zahvaljujemo tudi svojim najbližjim, ki delijo z nami dneve našega življenja. Bog povrni vaše molitve in vse darove, s katerimi sodelujete, podpirate in omogočate življenje naše župnije, ljubljanske nadškofije in vesoljne Cerkve. Zahvaljujem se vsem sodelavcem in prijateljem, ki skrbite in pomagate pri oznanjevanju, bogoslužju in pričevanju. Osebno se zahvaljujem za vašo skrb zame, izkazano v molitvah, darovih in dobrih delih. Iskrena hvala vsem - naj vam dobri Bog povrne.

Ob ponedeljkih od 10.00h—12.00h ter vsak dan po večerni sv. maši v Starem trgu.