Prvo sveto obhajilo

Letos se na praznik prvega svetega obhajila pripravlja 28 fantkov in deklic iz obeh župnij. Slovesnost bo v nedeljo, 31. maja,
ob 8h v Babnem Polju (4 prvoobhajanci) in ob 10h v Starem trgu (24 prvoobhajancev). Ves teden pred njihovim praznikom bomo prvoobhajanci in njihovi starši vsak večer ob 19h prihajali k ti. DEVETDNEVNICI v Stari trg - tudi Babnopoljski prvoobhajanci. Otroci naj bodo vsaj 15 min pred mašo v prezbiteriju. Po maši bodo vsak dan tudi krajše vaje za sodelovanje pri nedeljskem slavju.

Čiščenje farne cerkve bo v petek ob 14h ali v soboto ob 8h dopoldan (po dogovoru s starši!)
Prva sveta SPOVED za otroke, ki se pripravljajo na prvo srečanje z Jezusom, bo v petek, 29. maja, ob 18h. V tem času bo na voljo tudi spovednik za njihove starše in sorodnike prvoobhajancev.

V Starem trgu se bo v nedeljo ob 10h sprevod prvoobhajancev skupaj z obema staršema začel pred kaplanijo, prvoobhajanci bodo med mašo spredaj v prezbiteriju okrog oltarne mize, za starše slavljencev pa bodo rezervirane prednje klopi. Prosim, da to upoštevate.

Letošnji prvoobhajanci so:

2. MLAKAR Mark
3. MULEC Natalija
4. POJE Anja

Toplo vam priporočam, da se tudi v svojih osebnih molitvah spomnite vseh letošnjih 28 fantkov in deklic iz drugega razreda verouka, da bi bil tudi njim Jezus v Presveti hostiji vse življenje zaupen življenjski sopotnik.