Skupaj živeti Marijin klic - Stična

V soboto, 14. oktobra ob 10h bo vseslovensko molitveno praznovanje fatimske stoletnice. Slovesnosti se bodo pridružili tudi verniki iz Hrvaške in zamejstva. Posebej za to priložnost bo prišla delegacija iz Fatime in z njo tudi fatimski kip Marije Romarice. Slovesnost bo vodil ljubljanski nadškof g. Stanislav Zore ob somaševanju slovenskih in hrvaških škofov in duhovnikov. Ob 9.30h se začne duhovni program, slovesna maša bo ob 11h. Med mašo bomo slovenski in hrvaški narod posvetili Mariji. Po maši bo procesija s kipom Marije Romarice v spremstvu več kot 64 fatimskih kapelic, ob katerih že vse poletje po župnijah molijo verne družine. Vabljeni! V farovžu sprejemam prijave za prevoz z avtobusom.