Nedeljska obvestila

-SVEČNICA: v četrtek, 2. februarja, je praznik Gospodovega darovanja ali svečnica. Sveti maši v Starem trgu bosta ob 8.00 in 18.00 ter v Babnem Polju ob 16.30. Nabirka pri maši je namenjena stroškom razsvetljave. Po maši boste lahko kupili blagoslovljene sveče. Pri večerni maši ob 18.00 se bodo predstavili birmanci ter ob tem v dar od župnije prejeli Sveto pismo.

-PRVI PETEK: v petek, 3. 2., bo župnik obiskal bolne in ostarele ter jim prinesel zakramente. Pri večerni maši boste prejeli blagoslov sv. Blaža.

-7. dan za + Alojza BENČINA iz Pudoba bo v soboto, 4. 2., ob 18.00 v Starem trgu. Rajnega priporočamo v molitev.

- V soboto, 4. februarja, bo ob 16. uri v baziliki Marije Pomagaj na Brezjah ljubljanski nadškof in metropolit Stanislav Zore daroval sveto  mašo  za bolnike z rakom ter za njihove svojce in prijatelje. Sveti pater Leopold Mandić je bil leta 2020, na svetovni dan bolnikov, ki ga obeležujemo na god Lurške Matere Božje 11. februarja, proglašen za zavetnika in priprošnjika bolnikov z rakom. Po maši bo nadškof zbrane blagoslovil z relikvijami sv. Leopolda Mandića.