Nedeljska obvestila

-V tem tednu ni verouka in uradnih ur. Do vključno torka se v nujnih primerih obrnite na g. Marklja.

-Na praznik Jožefa delavca, v sredo, 1. 5., bodo maše ob 8. 30 v Babnem Polju in ob 10.00 v Starem trgu.

-ŠMARNIČNA POBOŽNOST: V obeh župnijah  organiziramo šmarnice za otroke.Šmarnice bodo v Babnem Polju in Viševku ob 18.00, v Kozariščah in v Danah—pri kapeli sv. Izidorja ob 18.30 ter v Nadlesku ob 19.00. Lepo vabljeni!

-Župnik bo starejše obiskal na prvi petek, 3. maja.

-Skavti se bodo med petkom, 3. in nedeljo, 5. 5., mudili med Kozariščami in Vrhom, kjer se bodo pripravljali na skavtske obljube. Obhajali jih bodo v nedeljo, 5. 5., pri sveti maši, ki bo ob 14.00 v taboru.

-FLORIJANOVA MAŠA za Gasilsko zvezo Loška dolina bo v nedeljo, 5. 5., ob 8.30 v Babnem Polju.

-Poročiti se želita Herblan Miha in Šmigoc Tjaša iz Gorenjega Jezera. Oklic visi na oglasni tabli, novo družino priporočamo v molitev.