Zakonske skupine

Zakonske skupine imajo v naši župniji že več kot desetletno življensko pot. Srečevanje zakoncev v zakonskih skupinah je namenjeno medsebojnemu druženju, pogovoru in izmenjavi mnenj o odnosih med zakoncema, med odnosih v družini, odnosih družine navzven, vzgoji otrok, delovanju v župniji… Zakonska skupina je skupina, kjer se med seboj pogovorimo o problemih in težavah, ki jih srečujemo v naših življenjih. Poleg zakoncev se spletejo tudi vezi prijateljstva med našimi otroci, ki so vsakega druženja zelo veseli.

Zakonske skupine so vedno odprte za nove zakonce, ki čutite, da bi vam taka srečanja obogatila vašo skupno pot in si želite nekaj časa posvetiti pogovoru in razmišljanju o vašem družinskem življenju v krogu dobrih prijateljev, ki vas zagotovo znajo poslušati in vas razumejo.