Nedeljska obvestila

-Umrla je Tatjana LAVRIČ iz Markovca. Pogreb bo v ponedeljek, 25.10. ob 16.00 v Viševku. Rajno priporočamo v molitev.

-SPREMEMBA URE JUTRANJE NEDELJSKE MAŠE: Z nedeljo, 31.10. bodo jutranje nedeljske maše ob 7.30!

-AKCIJA KARITAS: Akcija MANJŠA SVEČA, ZA SOČLOVEKA SREČA je namenjena zbiranju prostovoljnih prispevkov za ljudi v stiski. Karitas nas s to dobrodelno akcijo vabi, da varujemo okolje, privarčevana sredstva pa namenimo ljudem v stiski. Sveče boste lahko kupili po nedeljskih mašah v Starem trgu in Babnem Polju v nedeljo, 31.10. Za sveče se zbirajo prostovoljni prispevki za ljudi v stiski. (npr. 2€)

-MAŠA ZA VOJNE IN POVOJNE ŽRTVE V VIŠEVKU:  v Viševku bo v nedeljo, 31.10. ob 14.00 sv. maša za vse žrtve vojnega in povojnega nasilja. Somaševanje  bo vodil g. dr. Simon Onušič.

-SPOVEDOVANJE PRED VSEMI SVETIMI: v nedeljo, 31. oktobra ob 15.30, bo v župnijski cerkvi v Starem trgu na voljo za spoved ali pogovor več dekanijskih duhovnikov. Vzemite si čas za pripravo ter prejmite odpuščanje grehov.

URADNE URE:

Ob ponedeljkih med

10.00 in 12.00 ter

vsak dan po sveti maši.

Ob nedeljah in praznikih ni

uradnih ur.

031 771 113 - župnik Blaž Dobravec