Nedeljska obvestila

-Poročiti se želita ženin Grega BENKO iz župnije Murska Sobota ter nevesta Martina LOKNAR iz župnije Stari trg pri Ložu. Oklic visi na oglasi tabli pred župnijsko cerkvijo.

-Jutri, 26.7. se v Starem trgu začenjajo delovne akcije za izgradnjo novega skladišča za sekance ter prostora za kurilnico v župnijskem skednju.

Dopoldansko delo se začne ob 8.00, popoldansko pa ob 16.00. Zaradi lažje organizacije svojo udeležbo predhodno sporočite župniku. Če bo odziv dober, bomo z deli zaključili že sredi tedna. Hvala vsem že vnaprej za pomoč.

-ŽEGNANJE PRI SVETI ANI: po godu svoje zavetnice, sv. Ane, bo soseska v soboto, 31.7. ob 17.30 obhajala žegnanjsko sveto mašo. Vabljeni!

URADNE URE:

VSAKO SREDO, PETEK