Nedeljska obvestila

-7. dan za + Marijo KOČEVAR iz Svete Ane bo v četrtek, 6.5. ob 19.00 v Starem trgu. Rajno priporočamo v molitev.

-7. dan za + Marka LEVCA iz Nadleska bo v petek, 7.5. ob 19.00 v Starem trgu. Rajnega priporočamo v molitev.

-Na prvi petek, 7. 5. bom obiskal bolne in ostarele ter jim prinesel zakramente. Kjer zaradi bolezni ali okužb ne morete sprejeti obiska, predhodno sporočite v župnišče.

-V tem tednu vsi zamudniki pošljite katehetom vse rešene domače naloge. Vse informacije o začetku verouka v učilnici bodo sporočene v novi izdaji Naših oznanil.

URADNE URE:

VSAK DELAVNIK PO