Nedeljska obvestila

-Sedaj po maši lahko pred cerkvijo izpolnite naročilnico za brezplačni mesečni prejem tednika Družina. Promocija poteka v sklopu obeležitve 70. letnice izhajanja katoliškega tednika.

-Danes ob 14.00 bo sveta maša na Križni Gori pri kateri bodo skavti slovesno obhajali svoje obljube. Lepo vabljeni!

-Šmarnice za otroke, ob isti uri kot med tednom, potekajo tudi ob nedeljah. Otroci pridno vztrajajte do konca meseca!

-Srečanje članov ŽPS za župnijo Babno Polje bo v ponedeljek, 16.5. ob 20.00. Lokacijo srečanja bo članom sporočila ga. Magda Mrvoš.

-V četrtek, 19.5. ob 18.00 bo škof birmovalec, g. Franc ŠUŠTAR preveril znanje in pripravljenost pri naših štiridesetih (40) birmancih ter se ob tem srečal z njihovimi starši in botri.

Med mašo bosta g. škof in g. Markelj spovedovala, po maši pa se bo škof srečal s člani ŽPS ter ostalimi predstavniki skupin. Slovesnost svete birme bo v soboto, 21.5. ob 10.00.

Birmance ter njihove družine priporočamo v molitev.

-OBVEZNE MINISTRANTSKE VAJE bodo v petek, 20.5. ob 18.00 v Starem trgu.

-V soboto, 21.5. ob 17.00 se želita v Starem trgu poročiti nevesta Sara GRGINČIČ iz Ograd ter ženin Janko LEVSTIK iz Loškega Potoka. Oklic visi zunaj na oglasni tabli, novo družino priporočamo v molitev.

URADNE URE:

Ob ponedeljkih med

10.00 in 12.00 ter

vsak dan po sveti maši.

Ob nedeljah in praznikih ni

uradnih ur.

031 771 113 - župnik Blaž Dobravec