Nedeljska obvestila

-V ponedeljek, 5.12. bo zaradi miklavževanja sveta maša izjemoma ob 8.00 zjutraj. Miklavž bo pridne otroke v Starem trgu obiskal ob 17.00 v Babnem Polju pa ob 18.30. Program poteka v župnijski cerkvi.

-V četrtek, 8.12. obhajamo praznik Brezmadežnega spočetja Device Marije. Svete maše bodo v Starem trgu ob 8.00 in 18.00 ter v Babnem Polju ob 16.30.

-Prihodnjo nedeljo, 11.12. bo v Babnem Polju ob 8.30 farno žegnanje. Po njej bomo imeli farani pogostitev in druženje v skednju pri Rihterjevih. Gospodinje ste naprošene da pripravite kaj peciva ali obloženih kruhkov. Posebno vabljeni vsi starejši!

-Vsi birmanci in ostali veroučenci, ki bi želeli sodelovati v trikraljevski akciji imate prihodnjo nedeljo, 11.12. po deseti maši sestanek v kaplaniji.

-Pevsko društvo Kr'snice vabi na koncert, ki bo v nedeljo, 11.12. ob 17.00 v župnijski cerkvi v Starem trgu. Gostje bodo Cerkveno-prosvetni pevski zbor KD Sveta Ana.Lepo vabljeni!

-Vsako adventno sredo v Starem trgu ter adventno soboto v Babnem Polju, večerna maša poteka samo ob prižganih svečkah. Otroci berite adventno zgodbo ter zbirajte sredstva za lačne otroke. Odraslim priporočamo ogled filmčkov z adventnimi spodbudami na: luc.si/zasij