Nedeljska obvestila

-7. dan za + Vincencijo ŠKERBEC iz Nadleska, bo v sredo, 21. aprila ob 19.00 v Starem trgu. Rajno priporočamo v molitev.

-Pogreb + Franca URBIHA iz Podgore, bo jutri ob 15.00 v družinskem krogu v Viševku. 7. dan zanj bo v ponedeljek, 26. aprila ob 19.00 v Starem trgu. Rajnega priporočamo v molitev.

-Ta teden obhajamo teden molitve za nove duhovne poklice. V molitvah in prošnjah prosimo Gospoda po teh namenih.

-V petek, 23. aprila obhajamo god našega farnega zavetnika, sv. Jurija. Sveta maša bo zjutraj ob 8.00 in večerna ob 19.00 na kateri se morete prijaviti. Od 8.30 naprej pa do večerne maše bo celodnevno češčenje Najsvetejšega. Prosim, če se za uro češčenja vpišete na seznam, ki je pod korom. V cerkvi je lahko hkrati do 15 posameznikov, oziroma družin.

Pri mašah v petek ter v nedeljo bo ofer za potrebe župnije.

-Društvo Družina in Življenje vabi zakonske pare na E-pričevanje. Potekalo bo v četrtek, 22. aprila preko video konference, na katero se morete prijaviti.  LINK: https://www.diz.si/dogodek/epricevanje-romana-in-rebeke-ravs-mislila-sem-da-moram-biti-idealna/

Izkoristita to ponudbo, za obogatitev vajinega odnosa.

URADNE URE:

VSAK DELAVNIK PO