Nedeljska obvestila

-Ponovno je v cerkvi obvezna uporaba zaščitnih mask ter razkuževanje rok. Prosim, da si rok ob izhodu iz cerkve ne razkužujete.

-Danes popoldan vabljeni na češčenje Najsvetejšega v Babno Polje. Ob 13.00 bomo izpostavili Najsvetejše. Sklep bo z mašo ob 17.00.

-SESTANEK ANIMATOJEV bo v ponedeljek, 29.6. ob 17.00 za župniščem.

-ORATORIJ začnemo v sredo, 1.7. ob 9.00. Otroci naj imajo seboj sončno kremo in zaščitno masko za vstop v cerkev. Skupne zaključne svete maše z druženjem ne bomo imeli!

-ŽEGNANJE na VRHU: po godu svojega zavetnika sv. Tomaža, bo soseska na Vrhu, v soboto, 4.7. ob 17.30 obhajala žegnanjsko sveto mašo. Vabljeni!

-PRIHODNJO NEDELJO ZAČENJAMO Z OBIČAJNIM URNIKOM NEDELJSKIH MAŠ. Maši bosta ob 7.30 in ob 10.00.

URADNE URE SO PO VSAKI SVETI MAŠI.

VSTOPATE Z ZAŠČITNO MASKO.

031 771 113 - župnik Blaž Dobravec