Spošna obvestila januar 2018

BABNA POLICA:
po godu svojega zavetnika bo soseska sv. Antona Puščavnika (17.1.) na Babni Polici v soboto, 20. jan. ob 15h obhajala žegnanjsko sv. mašo. Vabljeni!

VERSKI TISK
Pred nami je mesec januar, ko bomo ponovno premislili, kaj bomo prihodnje leto gledali, poslušali in brali. V teh mesecih se odločamo, katere časopise ali revije bi sploh še imeli naročene – če si jih seveda lahko privoščimo. Upam si trditi, da je slovenski verski tisk odličen. Va-bim vas, da ponovno preračunate in mogoče boste le našli kakšen evro za redno naročilo na versko tiskano besedo. Ni namreč nepomembno s čim si človek polni misli in srce – kaj gleda, kaj posluša in kaj bere.
VERSKI TISK – celoletne naročnine 2018
OGNJIŠČE - 32 €, DRUŽINA - 101,40 €, Misijonska obzorja – 9.00 €, Prijatelj - 11,70 €, Mohorjeve knji-ge za leto 2019 – 46.00 €.
Za smiselno, preudarno, bogato življenje je vredno kaj žrtvovati. Dobra knjiga ali kvaliteten časopis naj bo vedno na dosegu roke, ker nikoli ne vem, kaj lahko zmede moj duhovni svet in kdaj bom potreboval pravo misel, resnico kot rešilno bilko za izhod iz krize. Iskre-na hvala vsem, ki kljub močni konkurenci na sloven-skem knjižnem trgu ne obupajo in nas hranijo s pravo kulturo, ki krepi telo in duha.