Dobrodelni koncert

Cerkveni mešani pevski zbor Babno Polje Vas vljudno vabi na dobrodelni koncert, v nedeljo, 25. marca 2012 ob 14.30, v župnijski cerkvi sv. Nikolaja v Babnem Polju.

Namen koncerta je zbiranje prostovoljnih prispevkov za LENARTA SKUKA iz Topola.

Lenart obiskuje 1. razred osnovne šole, rodil pa se je z DUCHENNOVO MIŠIČNO DISTROFIJO.

Z zbranimi prostovoljnimi prispevki bomo dodali kamenček pomoči pri njegovem zdravljenju in za prepotrebne pripomočke. Pomagajmo mu!

Na koncertu boste slišali mlade glasbene talente in cerkveni mešani pevski zbor. Vljudno vabljeni v čim večjem številu.

Verjamem, da je smisel življenja v tem, da si srečen. Od rojstva dalje si vsako človeško bitje želi sreče in zavrača trpljenje.

(Dalaj Lama)

Cerkveni mešani pevski zbor Babno Polje

Po koncertu ste vljudno Vabljeni, da si ogledate razstavo Soba naših prababic v prostorih podružnične šole v Babnem Polju.

Vsak dan po večerni sveti maši v Starem trgu.