Splošna obvestila avgust / september 2018

RTV PRENOS SVETE MAŠE:
V nedeljo, 2. septembra ob 10.00 bo RTV Slovenija neposredno prenašala nedeljsko bogoslužje iz župnijske cerkve v Starem trgu. Zaradi tehničnih priprav ta dan ne bo jutranje maše ob 7.00! Parkirišče med župniščem in kaplanijo bo že od sobote zvečer rezervirano za vozila tehnične ekipe RTV-ja. Zaželeno je, da se ta dan svete maše ob 10.00 uri udeleži čim več župljanov, saj je to lepa priložnost, da tudi drugod vidijo utrip in lepoto našega občestva in svetišča.
Hvala pevcem, ki se za to priložnost zbirajo na intenzivnih vajah.
MINISTRANTI se dobimo na vajah za televizijsko mašo v soboto, 25.8. ob 9.00 pred cerkvijo v Starem trgu. Pridite res vsi!

PRVI PETEK:
V petek, 7.9. bo župnik obiskoval bolnike in ostarele po domovih. Kjer še želite obiska duhovnika sporočite v župnišče.

8. sept. - MARIJINO ROJSTVO - mali šmaren: na praznik bodo sv. maše v Starem trgu ob 19h in ob 17.30h v Viševku, kjer soseska Marijinega vnebovzetja obhaja malo žegnanje.

MOLITVENI DAN ZA DUHOVNE POKLICE - Letošnji molitveni dan za duhovne poklice bo za našo nadškofijo potekal v soboto, 8. septembra, na Brezjah pod geslom »Prižigaj luč vere!«. Program srečanja: ob 9h molitev rožnega venca in molitvena ura za duhovne poklice in ob 10.30h slovesna sveta maša. Po maši bo srečanje ministrantov z gospodom nadškofom.

POROKA - v soboto, 1. septembra, se bosta ob 15.00h v cerkvi sv. Jurija poročila Damjan PAVLIČ in Maja MRAK.

POROKA - v soboto, 8. septembra, se bosta ob 16.30h v cerkvi sv. Jurija poročila Simon KOČEVAR in Mojca ŠEBENIK.

VEROUK: z veroukom bomo začeli po 16. septembru.
Več informacij v povezavi z urnikom verouka, gradivom ter vpisom boste prejeli v naslednji izdaji Našega oznanila!

Ob ponedeljkih od 10.00h—12.00h ter vsak dan po večerni sv. maši v Starem trgu.