Vsi sveti - 1. november

Na praznik vseh svetih se bomo zbrali k molitvi za pokojne. Ob 15.00: Viševek in Podcerkev, ob 16.00: Bloška Polica in sv. Rok. Ob 17.00 molitev 3 rožnih vencev za rajne v župnijski cerkvi. Za obisk pokopališča in molitev za rajne v prvih osmih dneh novembra Cerkev naklanja popolni odpustek za rajne.

Prav tako v vseh cerkvah in javnih kapelah na dan 1. in 2. novembra ter na prejšno in naslednjo nedeljo, če smo bili pri spovedi in obhajilu ter molimo po namenu svetega očeta (npr. Očenaš). Na Ministrstvu za okolje in prostor so pred letošnjim praznikom vseh svetih pripravili akcijo z naslovom: Bi prižgali letos svečo manj? ter k sodelovanju in podpori povabili tudi Katoliško Cerkev. Slovenski škofje so podprli to pobudo.

URADNE URE:

V času epidemije so uradne ure od srede

do sobote med 18.15 in 18.45.

VSTOPATE Z ZAŠČITNO MASKO.

031 771 113 - župnik Blaž Dobravec